FAQ

Warunek jest jeden - musisz mieć status studenta polskiej uczelni publicznej. Nie ma różnicy, czy jesteś doświadczonym programistą, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki - warto spróbować swoich sił.
Udział jest całkowicie bezpłatny.
Za pomocą tej strony. Rejestracji dokonuje kapitan w imieniu całej drużyny, podając maile członków drużyny. Następnie wyślemy Wam formularz do uzupełnienia.
Dopuszczamy zespoły 2-4 osobowe.
Oczywiście! Nagrodzimy najlepsze projekty, które Jury wybierze na podstawie Waszych prezentacji.


Techniczne

Weź swój laptop, smartfon, tablet, zasilacze, kable i cokolwiek co będzie Ci potrzebne w pracy nad projektem. Nie narzucamy żadnych ograniczeń, co do platformy, czy języka programowania. Pracuj tak, jak Ci jest najwygodniej.
Weź ze sobą swój laptop z zainstalowanym oprogramowaniem Arduino >link< i wszystkie części, które uważasz za pomocne, a my ich nie zapewniamy.

WAŻNE: Pamiętaj aby swoją listę części skonsultować wcześniej z jednym z koordynatorów hackathonu robotycznego: hanna.ponczek@best.krakow.pl / urszula.klasa@best.krakow.pl
Cała lista części, które dostaniecie, znajduje się >tutaj<
Zapewniamy bezprzewodową sieć WiFi.


24h programowania

No jasne! Zadbamy o to, by głód nie przeszkadzał wam w czasie pracy. Przewidujemy zarówno zimne jak i ciepłe posiłki.
Najlepsze idee rodzą się najpóźniej. Jeśli jeszcze nie macie żadnej wizji, możecie spróbować określić cel w trakcie hackathonu i przedyskutować go z mentorami. Ale pamiętajcie - 24h to wcale nie tak dużo czasu!
Spokojnie, hackathon wcale nie oznacza konieczności pracy nad projektem bez przerwy przez 24 godziny! Do waszej dyspozycji będą planszówki, konsole i pufki na których będziecie mogli odpocząć! .
Tak, ale możesz też zdrzemnąć się na materacu w strefie snu. Na pewno zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu! A może wpadniesz na genialny pomysł zaraz po przebudzeniu i odrazu wskoczysz w wir pracy? .
Studio będzie ogrzewane, zapewniamy również kocyki. Jednak dla własnej wygody możesz wziąć ze sobą swój koc lub śpiwór. .
Rejestracja trwa od 10:30 do 11:30, a o 12:00 zaczyna się gala otwarcia. Prosimy o przyjście w porę, by nie zakłócać rozpoczęcia. .
Bez obaw, w konkretnych godzinach będzie dostępna dla was strefa cichego relaksu, aby skończyć projekty/pouczyć się na nadchodzącą sesję.
Na wydarzeniu spotkacie się z wystawcami z firm, z którymi będziecie mogli porozmawiać, oraz w sobotę w popołudniowych godzinach odbędzie się speed recruitment z partnerem głównym wydarzenia.


???